Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Zdravý-Trh
Všechovice 256,
753 53 Všechovice
tel: +420 777 132 853
info@zdravy-trh.cz
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

NOVINKY

arr3Datum - Novinka č.1Dne 8. 8. 2018 spouštíme novou, modernější podobu našeho e-shopu Zdravý-Trh. Čeká na Vás mnoho... arr3Datum - Novinka č.2Nabízíme kvalitní med ze Záhoří a Podhostýnských vrchů, čisté krajiny bez velkých měst a...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O nás
O nás

 

Jsme zdravá výživa ZDRAVÝ-TRH a nabízíme široký sortiment zdravých potravin. Najdete je v oddělení ZDRAVÁ VÝŽIVA. Ne všechny zdraví prospěšné potravinářské suroviny lze vypěstovat v České republice. Buď to nedovolí středoevropské klimatické podmínky, nebo také nedostatek kvalitních výrobců. Proto ZDRAVÝ-TRH zařazuje do své nabídky ZDRAVÁ VÝŽIVA i výrobky od renomovaných zahraničních výrobců. Mnoho potravin z oblasti ZDRAVÁ VÝŽIVA je ovšem zpracováváno a baleno v České republice. Obilniny, přírodní sladidla, karob, koření, čaj a další zdravé potraviny - to je jen zlomek ve výčtu všeho, co ZDRAVÝ-TRH nabízí.

 

 

Náš ZDRAVÝ-TRH je také zaměřen na prodej kvalitních českých potravin pocházejících od místních výrobců a farmářů. Naleznete zde tradiční potravinové produkty, které nejsou zatíženy konzervanty, umělými barvivy, chemickými aromaty a dochucovadly. Pocházejí z ekologicky čistého zemědělství. Všem, pro které je česká kvalita hodnotným měřítkem ve výběru potravin, nabízí ZDRAVÝ-TRH velký výběr těchto produktů. Marmelády, povidla, sirupy, nakládaná zelenina, čatní, masné výrobky a spousta dalších kvalitních českých potravin je pro Vás připravena v oddělení Z ČESKÝCH FAREM A SADŮ.

 

ZDRAVÝ-TRH úzce spolupracuje s několika přímými výrobci kvalitního olivového oleje, nakládaných oliv a sušených rajčat, jejichž produkty naleznete v sekci Z JIHU EVROPY.