O nás

Vítám Vás na Zdravém - Trhu a mým přáním je, abyste se zde jako na pravém českém trhu i cítili. Pokud rádi brouzdáte třeba po farmářských trzích a nenecháte bez povšimnutí jediný stánek s nabídkou potravin, jste zde správně. Právě pro Vás je na tomto místě přichystán virtuální prodejní pult, na kterém naleznete "od každého něco". Především ale kvalitní, poctivé české potraviny od našich farmářů, v BIO kvalitě, mnohdy vyrobené ručně.

Zdravý - Trh rovněž nabízí produkty zdravé výživy. I v této nabídce vybírám kvalitní české výrobce. Bohužel kakao, olivový olej a některé jiné produkty v naší krajině nevypěstujeme a musíme přijmout suroviny ze zahraničí. Avšak i tady klade Zdravý - Trh důraz na to, aby dovážené suroviny byly v nejvyšší  kvalitě. Prioritou je rovněž zpracování a balení těchto potravin v České republice.

Jako doplnění sortimentu Zdravého - Trhu nabízím výrobky, které nejsou potravinami ale svým použitím k potravinám či zdraví neodmyslitelně patří. Naleznete zde proto například ošatky, které potřebujete k nakynutí chleba, dřevěné vařečky na zamíchání dobré polévky či pohankový polštářek na zatuhlý krk.

Na Zdravý - Trh rovněž zavítaly kvalitní potravinové produkty z Jižní Itálie, Skotska a Anglie.

Doufám, že si nákupy na Zdravém - Trhu oblíbíte a budete se zde rádi vracet.  Na setkání s Vámi se těší Marcela.